ПОСЛУГИ

 

 

 

 

Друк на оракалі (на плівці Oracal)

Друк на плівці Оракал (Oracal) - одна з найпоширеніших і ефективних технологій, професійно використовувана нашою компанією для створення широкого спектру рекламно-інформаційних матеріалів. Стікери, наклейки, постери, таблички, покажчики, вивіски, світлові пристрої та панелі - ось лише короткий перелік повнокольорової продукції, виробленої нами для оформлення інтер'єрів, автотранспорту і будь-яких зовнішніх конструкцій. Ми вміємо якісно працювати з будь-яким видом вузькоспеціалізованих і популярних плівок, будь то прозора, світлопровідна або звичайна самоклеюча.

 

Друк на банерній сітці

Банер - це рекламний чи інформаційний носій, виготовлений на тканинній основі. За допомогою друку на банері виготовляються розтяжки, транспаранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин або приміщень.

 

Компанія «Новий Формат» пропонує повний спектр послуг зі створення високоякісних банерів - від розробки дизайну до постдрукарської обробки. Наші фахівці допоможуть зробити Вам яскравий рекламний матеріал.

 

Друк на холсті (полотні)

Холст - матеріал, що дає максимальну творчу свободу. Зшивання, перфорація, монтування на рамі, все це доступно для тих хто вибирає холст.

 

Відмінний зовнішній вигляд і довге збереження своїєї якості - це переваги, які схиляють вибір багатьох професіоналів. Якщо Вам необхідний друк на холсті в Рівному, то наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас.

 

Наклейки (стікери) на підлогу

Наклейки на підлогу - відносно новий вид реклами товару, але вже має величезну популярність серед клієнтів. Виготовляються шляхом друку на самоклеючій плівці, ламінується спеціальним покриттям ламінатом, стійким до стирання. Стікер приклеюють на поверхню підлоги (плитка, ламінат тощо) в супермаркетах, торгових центрах, кінотеатрах та інших громадських місцях.

 

Друк на ПВХ плівці

Вона затребувана, вона практична, міцна і безпечна. Друк на пвх плівці зазвичай відбувається з використанням фарб, створених на основі сольвента. Ці фарби найбільш актуальні для друку, так як вхідні в їх склад пігменти стійкі і довговічні до погодних умов і вицвітання від сонця. Використовують на різних наметах, вантажних тентах авто.